Stappen Voor Ethiopië

Als school zetten wij ons in voor het project 'Little Heaven' in Ethiopië.
Onze kinderen maakten de voorbije weken kennis met mensen die in heel andere omstandigheden leven dan wij. Zo zijn er heel veel weeskinderen in Ethiopië die het met veel minder moeten stellen en vaak een gevecht leveren om te overleven.
Kennis doorgeven over deze omstandigheden is één, er iets aan trachten te doen is twee.

We geven onze leerlingen graag deze solidariteitsgedachte mee.  Daarom organiseerden we ook deze financiële actie.  De opbrengst gaat naar vzw 'Sterren voor Ethiopië, waarvan meester Geert mede-oprichter is.  Deze vzw steunt de organisatie Siddartha uit Tremelo die zich inzet voor armsten der armen in Ethiopië.

Onze school zamelt fondsen in om het project 'Little Heaven', dat HIV-positieve wezen opvangt, te ondersteunen. Hen een gezonde levensstijl aanbieden (vitaminerijk voedsel en medische verzorging) is duur.  Daarnaast steunen we het project 'Andinet', dat jongens die in de riool leven, opvangt.  Andinet heeft nood aan een nieuw onderkomen.  We willen de bouw van een nieuw huis voor hen mee helpen sponsoren.

Wij stapten samen 461,4 km en zamelden dankzij jullie 2644,75 euro in.  Dankjewel aan iedereen die onze actie steunde!