Jaarthema: Jij bent goud waard!

Jij bent goud waard!

Ook dit jaar hebben we een jaarthema en komen we op verschillende momenten gezellig bij elkaar rond onze SAMEN-boom.  Dit jaar worden we vergezeld door 3 avontuurlijke, grappige en creatieve piraten die samen met onze kinderen op zoek gaan naar goudeiland... De stoerheid en vindingrijkheid van deze piraten wordt op hun tocht doorheen woeste zeeën aangevuld met al ons knipoogtalent.  Samen gaan we op ontdekking en op avontuur om zo uiteindelijk uit te komen bij schatten vol goud... talentengoud...

Dit wordt ons niet zomaar gegeven...  Elke keer krijgen onze leerlingen een nieuwe opdracht.  Tegen het volgende bezoekje van onze piraten creëren onze leerlingen zelf een onderzoeksintstrument dat ze nodig zullen hebben doorheen deze lange tocht.

Veel succes knipoogjes!